Lupy stomatologiczne FOCUSVision 330 +

Lupy stomatologiczne

W ofercie FOCUSVision lupy stomatologiczne  o powiększeniu 3,3 x i większym  występują w dwóch odmianach –  TTL i FlipUp.  Lupy stomatologiczne typu FlipUp są dostępne w powiększeniu 3,5 x. Są to lupy uniwersalne, z możliwością  dostosowania układu optycznego do rozstawu źrenic oraz kąta nachylenia w stosunku do pola operacyjnego. Lupy TTL można zamówić w powiększeniu 3,3 x i 3,8 x oraz 5,0 x . Są to lupy personalnie dobierane do parametrów wzroku oraz specyfiki pracy lekarza. Zamówienie lup TTL musi być poprzedzone dokładnym pomiarem kąta pracy, odległości roboczej, rozstawu źrenic oraz ewentualnej wady wzroku.

Wszystkie lupy zabiegowe FOCUSVision charakteryzują się najnowszą optyką apochromatyczną ( nie powodującą rozszczepienia światła na krawędziach oglądanych przedmiotów, czyli (aberracji chromatycznej). Układ optyczny zastosowany w  lupach  FOCUSVision  charakteryzuje się bardzo dużą jasnością obrazu i dużą elastycznością (głębią ostrości) odległości roboczej. Możliwe jest to dzięki dobranym optymalnie pod względem reguł  optyki, parametrom wielkości soczewek i kształtu tubusa.   Lupy FOCUS Vision  są wodoodporne  – można przemywać je delikatnymi środkami dezynfekcyjnymi oraz płynami do czyszczenia okularów. Bardzo dobre „wyjustowanie” (kalibracja) układu optycznego zapewnia bezpieczną i wygodną pracę. Każdy komplet lup FOCUS Vision ( od grudnia 2011) może być wyposażony w dwa typy oprawek: oprawkę plastikową  i oprawkę tytanową pozwalającą na montaż szkieł korekcyjnych.

Lupy zabiegowe FocusVision FlipUp mogą Państwo wypożyczyć do przetestowania w trakcie zabiegów w okresie do 7 dni. Kierując się naszym doświadczeniem, uznaliśmy że jest to najlepszy sposób dobrania odpowiedniego rodzaju lup do preferencji lekarza.

Dane techniczne – FlipUp 3,5 x
350 S 290 – 340 mm
350 R 350 – 410 mm
350 L 420 – 480 mm
350 XL 420 – 480 mm
Wysoka rozdzielczość obrazu
Szerokość pola widzenia : 70 mm

DANE TECHNICZNE LUP TTL DOSTARCZANE SĄ Z PERSONALNĄ OFERTĄ PO KONSULTACJI

Zapytaj o cenę – biuro@focus-vision.pl lub tel. 788 564 099

Tags: